urządzenia magnetyczne

pl

czyszczenie ręczne

PŁYTOWE SEPARATORY MAGNETYCZNE

Separator magnetyczny czyszczenie ręczne - typ płytowyPłytowe separatory magnetyczne przeznaczone są do separowania materiału, który zanieczyszcza łatwo przenikalne mieszanki o gorszej sypkości i większej ziarnistości. Materiał ten nie może być oddzielony za pomocą rusztów magnetycznych ze względu na to, iż nie byłaby zachowana płynność jego opadania.

Separatory płytowe zaopatrzone są standardowo w magnesy ferrytowe. Na życzenie klienta dostarczane są również wersje z magnesami neodymowymi (NdFeB).
Ten typ separatorów posiada nastawny daszek rozgarniający, którym można równomiernie kierować przepływ materiału wprost na płyty magnetyczne, dzięki czemu uzyskuje się maksymalnie efektywną separację również w przypadku instalacji pod kątem.

SEPARATOR MAGNETYCZNY PŁYTOWY - CZYSZCZENIE RĘCZNE - NOWY TYP

Nasze produkty są nieustannie ulepszane i udoskonalane. Nowością jest separator, który dzięki unikalnemu systemowi rozmagnesowania łatwiej i szybciej oczyszczany jest z wychwyconych magnetycznych zanieczyszczeń, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności pracy.

Produkt ten funkcjonalnie i wymiarowo zgodny jest z separatorem opisanym powyżej, dlatego wymiana na nowy model nie wymaga adaptacji. Podobnie jak powyższy, wyposażony jest w daszek rozgarniający i magnesy ferrytowe.

 

 

 

Magnetyczna detekcja i separacja metali

MAGSY Sp. z o.o.
ul. Zagórska 159,
42-680 Tarnowskie Góry
separatory@magsy.pl.
Tel. 509 630 714

Urządzenia magnetyczne - płyty magnetyczne, detekcja metali

Magnetyczna detekcja i separacja metali, urządzenia magnetyczne, płyty magnetyczne

Copyright © 2011, MAGSY, s.r.o.; wszelkie prawa zastrzeżone